REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO OPEL

Jeśli jesteś posiadaczem samochodu marki

OPEL

możemy zaproponować Ci naprawę i regenerację koła dwumasowego w Twoim samochodzie. Zapraszamy posiadaczy wszystkich modeli Opla, a w szczególności: Opel Agila Opel Astra Opel Corsa Opel Meriva Opel Omega Opel Signum Opel Sintra Opel Tigra Opel Vectra Opel Zafira Opel Insignia
regeneracja koła dwumasowego Opel
regeneracja dwumasy Opel
naprawa koła dwumasowego Opel
naprawa dwumasy Opel
Strona główna
Kontakt

Opel Agila Opel Astra Opel Corsa Opel Meriva Opel Omega Opel Signum Opel Sintra Opel Tigra Opel Vectra Opel Zafira Opel Insignia

naprawa dwumasy Opel
naprawa koła dwumasowego Opel
regeneracja dwumasy Opel
regeneracja koła dwumasowego Opel
koło dwumasowe naprawa
koło dwumasowe regeneracja
dwumasa regeneracja
dwumasa naprawa
Regeneracja koła dwumasowego (DKZ), czyli mówiąc w inny sposób, nieco bardziej potocznie  - naprawa dwumasy jest operacją, którą można przeprowadzić w większości usterek i uszkodzeń koła. Około 2-5% dwumas jest zniszczonych na tyle, że ich regeneracja jest nieopłacalna dla kierowcy samochodu.

Regeneracja dwumasy polega na wymianie elementów znajdujących się w jego wnętrzu (zwłaszcza sprężyny i smar ale także i pozostałe) i po złożeniu w całość precyzyjnym wyważeniu - oczywiście to duży skrót opisujący naprawę - dodatkowo jest jeszcze kilka innych czynności ale aby nie zanudzać szczegółami wspominamy o tych podstawowych.

Na wykonaną naprawę udzielamy pisemnej gwarancji. Do regeneracji przyjmujemy koła wymontowane z pojazdów i naprawiamy zawsze element dostarczony przez klienta - nie zamieniamy kół - odbierasz więc zawsze swoją część, a nie jakąś inną, z innego auta, w nieznanym Ci stanie technicznym.

Regeneracja koła dwumasowego

przywraca mu pierwotne właściwości tłumienia drgań i jakością nie odbiega od elementu oryginalnego.
12 m-cy gwarancji